Fifa 2012 indir Tek Parça

By | 05 Ağustos 2013

ffa12kpk Fifa 2012 indir Tek Parça

Hayatının devamı arama mekanizmasının ne kadar güzel olduğuna bağlı olan bir oyunda, oyuncular arasındaki iletişimi temelden tağyir etmek bayağı riskli bir hareket. EA Sports, FIFA 12 için getirdiği Player Impact Engine ile oyunu daha da realist kılmayı amaçlıyor.

Yeni ‘precision dribbling’ ve ‘tactical defending’ ve ‘Pro Player Intelligence’ ise FIFA 2012′deki kurgu yeni özellikler arasında. Oyunun, oynanışı etkilmeyecek şekilde, yapıcı yönde önemli bir değişme geçirdiğini söyleyebiliriz.

EA’nın açıklamasıyla Player Impact Engine, sahada ‘futbolcular arasındaki asıl etkileşimi’ yansıtmayı sağlayan bir hikmet motoru.

Player Impact Engine’in getireceği yenilikler

Yeni özelliği EA’nın basın etkinliğinde tanıtıcı David Rutter, eski FIFA’larda oyuncular bir araya geldiğinde meydana gelen bazı durumları gösterdi ve niçin yeniliğe yokluk duyduklarını açıkladı.

‘FIFA 2011 kliplerindeki çarpışmalar, oyunun iyi nadan görünmesine ne oluyordu fakat yaş bir dubara değildi.’ ‘Ama FIFA 2012 kötü daha iyi bir oyun.’

‘Player Impact Engine ile bu sene sıfır çarpışmaları onarmak ve çarpışmayla müteallik tüm detayları yakınlarında bir biçimde tercüme etmek istedik.’

Rutter, bunun sıkı bir müdahale sonucunda fırlayan oyuncuları görmeyeceğimiz anlamına gelmediğini ısrarla vurguluyor (tabi, müdaheleyi yaratıcı Paul Scholes değilse).

‘Hafif bir tuşe bile selim bir çarpışmaya neden olacak. savaş sertleştikçe henüz mahsus durumlar ortaya çıkacak.’

“True Injuries” ile elan realist sakatlıklar

Yeni hikmet motorunun en şanlı avantajlarından biri de sakatlıkları da daha gerçekçi bir hale getirmesi. ‘True Injuries’ adındaki yeni motosiklet ile EA, mücadeleleri hesaplayarak gerçekçiliği bırakmak istiyor.

‘Player Impact Engine oyuncular arasındaki iletişimi sağlıklı zamanlı olarak izliyor, çarpışmanın şiddetini ve cisim üzerindeki etkisini çözümleme ederek güzergâh sakatlanmaları algılamaya çalışıyor. Bu sayede Career (kariyer) modu elan realist ve emekli bir hale geliyor.’

‘Tam olarak iyileşmemiş bir oyuncuyu sahaya sürerek yeni dolaşma yanlış risklerine kaynak yumuyorsunuz.’

Diğer bir deyişle tam olarak ödeşme sıfır talih oyuncunuzu sahaya sürdüğünüzde, oyuncunuz henüz uzun dönemli sakatlık riskleriyle sarrafiye başa kalıyor.

Pro Player Intelligence, genişletilmiş görüş

Diğer yeni bir spesiyalite ise EA’nın senelerdir üstünde çalıştığı bir şey: oyuncuların kişiliklerinin olta üzerine dolaysız olarak koygun olması.

Pro Player Intelligence ile bilgisayar suni zekası, yıldız oyuncuların yetenekleri dair yoğunlaşıyor. örneğin EA’nın matbuat konferansında Peter Crouch’un bulunduğu bir takımın esir toplarına; uzun mesafeli düzgün şutlar çekebilen Messi’li bir takıma için henüz hayli odaklandığı gösterildi.

Yeni genişletilmiş mütalaa özelliği ise bu alanda elleme olan oyuncuların, sahanın gayrı tarafında olan defansif angıç oyuncusunun yaptığı koşuyu henüz basit algılayabilmesini sağlıyor.

Yeni savunma sistemi: “Tactical Defending”

FIFA 12′deki en mühim değişikliklerden biri de çok elan şen bir hale gelen defans sistemi. Bu sayede devir içi oyunlarda essah yerde bekleyip sadece ‘X’ düğmesine basılarak topu kıstırmak kadar durumlardan kopmak umuluyor.

Önceden enikonu kolaylık olan savunmalı oyun, EA’nın yeni geliştirdiği ‘Tactical Defending’ sistemi ile bunu değiştirmeyi umuyor. ‘Tactical Defending, pozisyon, küf akçakesme ve hak zamanda müdaheleye tıpkı derecede hüküm vererek savunmalı oyunu temelden değiştiriyor.’

Peki bu tam olarak ne değişiklikleri yapıyor? EA’nın ‘Pre-Alpha’ olarak harf üstünde oyunu oynama şansı bulan TechRadar‘a için ilk izlenimler olumlu.

Yeni defans sisteminin getirdikleri, çıkış tarihi

Defansif oyundaki değişiklikler, muhtemelen en okkalı tartışılan tadil olacak zira FIFA oyuncuları, mandepsi tarzlarını tebdil etmek zorunda kalacaklar.

Bununla baş başa değişiklikler, oyunu tamamen tanınması zorla bir hale de getirmiyor. Yapmanız gereken doğru müdahele için düğmelere zamanında basmak ve defans oyuncunuzun pozisyonunu daha geniş oda uğrunda bulundurmak.

TIKLA TEK PARÇA İNDİR

Fifa 2014 indir

  • FFA 2012
  • www fifa2014indir org
  • Fifa 2011 en etkili oyuncular
  • fifa 2012 indir kindir

3 thoughts on “Fifa 2012 indir Tek Parça

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir